Strona główna Rekreacja CRS Ukiel

CRS Ukiel

4975
PODZIEL SIĘ

Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” to najnowocześniejszy na Warmii i Mazurach kompleks sportowo-rekreacyjny, zlokalizowany nad największym olsztyńskim jeziorem (obejmujący swoim zasięgiem tereny byłej Plaży Miejskiej przy ul. Jeziornej, Przystani Kajakowej przy ul. Jodłowej i Bazy Sportów Wodnych przy ul. Sielskiej).

Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” to całoroczna, nowoczesna infrastruktura w skład której wchodzą m.in.: promenada spacerowa, ścieżki piesze i rowerowe biegnące brzegami Zatoki Grunwaldzkiej, kawiarnia i restauracje, place zabaw, kompleks pomostów widokowych i cumowniczych, platformy i tarasy wypoczynkowe oraz zaplecza szatniowo-sanitarne o wysokim standardzie.

Osoby odwiedzające centrum korzystać mogą z szerokiej oferty usług rekreacyjno-sportowych. W sezonie letnim do dyspozycji udostępnione są: strzeżone kąpieliska z powiększonymi plażami, boiska do plażowej piłki siatkowej i koszykówki, wypożyczalnie sprzętu pływającego i sportowego (rowery, nordic walking, łyżworolki), wodny plac zabaw oraz wiele innych atrakcji. Zimą zapraszamy Państwa do uprawiania sportu i rekreacji w oparciu o usługi sztucznego lodowiska, wypożyczalnie nart biegowych i wypożyczalnię bojerów. Doskonałe warunki do kąpieli zimowych stworzyliśmy również morsom. Cały rok korzystać można z hali do siatkówki plażowej, boisk do squash, siłowni, snowparku i skateparku.

CRS „Ukiel” to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku o każdej porze roku, bez względu na wiek, pogodę i zainteresowania. Wszystko czego oczekujecie Państwo w zakresie wypoczynku, rekreacji, czy uprawiania sportu znaleźć można w kompleksie naszych obiektów położonych nad pięknym Jeziorem Ukiel, którego otoczenie cechują wyjątkowe walory widokowe.

Adres: ul. Jeziorna 8, Olsztyn
Telefon: 89 5277402
Godziny otwarcia: pon. – niedz.: 08:00 – 20:00
E-mail: crs@ukiel.olsztyn.eu
Strona internetowa: www.ukiel.olsztyn.eu
Facebook: https://www.facebook.com/ukiel.olsztyn

[googlemaps width=300 height=300]

PODZIEL SIĘ